Reklama

Życzenia od przedszkolaków to już tradycja

Wielkanocy przepełnionej radością, miłością i spokojem życzyły nam tuż przed świętami przedszkolaki z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu.

Sześciolatki – Otylka i Ksawery – stanęli na wysokości zadania i bez zająknięcia, w imieniu całej przedszkolnej społeczności, wyrecytowali najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt wielkanocnych dla wszystkich pracowników redakcji. Za miłą wizytę dziękujemy i odwdzięczmy się pamiątkowym zdjęciem w naszej gazecie.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-01-18 09:58:44

    The consciousness towards our philosophy and tradition is the furthermost significant education that guardians and teachers should give their kids. High schools are also acquiring a main acknowledgment in teaching students the value of the tradition. There is an easy to get a Wikipedia page creation for teaching everything whatever you want for students.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości