09/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W Jarosławiu i Przemyślu emocjonująco uczczono rocznicę śmierci Jana Pawła II. W Jarosławiu odbył się uroczysty Marsz Światła, w którym wzięli udział mieszkańcy, duchowni i lokalne władze. Następnie znicze zostały ułożone w napis JP II pod jarosławskim ratuszem. W Przemyślu znicze zapalili starosta, zastępca prezydenta miasta i przewodniczący Rady Miejskiej pod pomnikiem Jana Pawła II na placu Niepodległości.
Starostwo Powiatowe w Jarosławiu