29/05/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W uroczystości odznaczania i awansów w BiOSG wzięli udział wysocy rangą goście. Podczas mszy świętej oraz ceremonii na zamku w Krasiczynie honorowano funkcjonariuszy za ich zaangażowanie i służbę. Galeria byłych komendantów została odsłonięta, a wieczorem Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z Nowego Sącza zagrała na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu. całość uświetniły także występy solistów wykonujących utwory zarówno klasyczne, jak i rozrywkowe.
BiOSG Przemyśl