Wróć do artykułu

Zdjęcia Absolwenci „budowlanki” spotkali się po 52 latach - fotorelacja

08/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

Spotkanie absolwentów po 52 latach od opuszczenia murów szkoły wzbudziło wiele wzruszeń. 17 spośród dawnych 32 uczniów klasy spotkało się w Radawie, by uczcić pamięć zmarłych nauczycieli i kolegów. Emocje towarzyszyły melodiom klarnetu, wspomnieniom i planom na przyszłość. Absolwenci rozsiani po Polsce i świecie z radością dzielili się humorystycznymi i ważnymi przeżyciami sprzed lat. Pomysłodawca zjazdu, Jan Podsiadło, zorganizował niezapomniane spotkanie, z nadzieją na kolejne w Jarosławiu. Obiecano sobie odwiedzić dawną szkołę i internat, gdzie kiedyś spędzali beztroskie szkolne lata.

Rzeszów, Bircza, Radawa Przemyśl - zdjęcia

Reklama