04/10/2023 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Bartek opuścił OIOM i jest już na oddziale rehabilitacji. Jest niezmiernie wdzięczny wszystkim, którzy okazali mu wsparcie.
Można było skosztować pyszności oferowanych na kiermaszu ciast oraz innych specjałów od kół gospodyń.
KGW Medyka
Do zabawy zapraszały żywe maskotki.