02/11/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z wyjątkowej wizyty Martyny Niemiec, zwyciężczyni programu MasterChef – Nastolatki w SP Urzejowice. Młodzi adepci gotowania wraz z pasjonatką kulinariów przygotowali przepyszne dania, a następnie zwiedzili szkołę. Spotkanie pełne inspiracji i niezapomnianych chwil!
FOT. M. Weselak Ósmoklasiści pełni werwy przystąpili do wspólnego gotowania z Martyną.
FOT. M. Weselak
FOT. M. Weselak Pasjonatka gotowania chętnie dzieliła się wiedzą kulinarną i swoimi patentami.
FOT. M. Weselak
FOT. M. Weselak