Wróć do artykułu

Zdjęcia Gotowanie z Bietką. Warsztaty kuchni zero waste z kulinarną blogerką, Elżbietą Sobejko [ZDJĘCIA] - fotorelacja

09/02/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

Kulinarne inspiracje Elżbiety Sobejko to galeria zdjęć prezentująca pasję i zaangażowanie autorki bloga Kuchnia u Bietki w gotowanie. Zdjęcia ukazują jej udział w kulinarnych warsztatach, współpracę z renomowanymi osobami ze świata kulinariów oraz kreatywne eksperymenty kulinarne, takie jak pasta z liści rzodkiewki czy praliny. To nie tylko smaczne potrawy, lecz także akcje promujące kuchnię zero waste, współpracę międzynarodową oraz educyjne inicjatywy. Galeria oddaje atmosferę ciągłego rozwoju, pasji i zaangażowania Elżbiety Sobejko w kulinarne sztuki.

MasterChef, Powiat jarosławski, Kamil Dziukiewicz Jarosław - zdjęcia

Reklama