20/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Zdjęcia przedstawiają wydarzenie rozpoczęte od zbiórki przy pamiątkowym kamieniu św. Jana Pawła II w Przemyślu. Uczestnicy podążali historycznym szlakiem, którym ks. Karol Wojtyła spływał Sanem w lipcu 1958 roku. Wydarzenie to nie tylko aktywność, ale także spełnienie prośby Papieża Polaka o pilnowanie tych szlaków. Na zdjęciach można zobaczyć kamień papieski oraz miejsca związane z legendarnym spływem ks. Karola Wojtyły.