11/10/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Jubileusz małżonków obchodzony był z wielkim rozmachem. Uroczysta msza, podczas której modlono się za 15 par, stanowiła początek wydarzenia. Następnie, w restauracji Pałacowej, małżonkowie zostali uhonorowani medalami i listami gratulacyjnymi. Wieczór upłynął pod znakiem lampki szampana i życzeń dalszej pomyślności oraz zdrowia. To wzruszające wydarzenie napełnione było miłością i troską o długie, wspólne lata.
Nie zabrakło też tańców na parkiecie./ FOT. I. Wolanin
Wyjątkowa okazja uczczona została lampką szampana i jubileuszowym tortem./ FOT. I. Wolanin
Dalszej pomyślności na wspólnej drodze życzył małżonkom burmistrz Narola A. Mrozek./ FOT. I. Wolanin
FOT. I. Wolanin