18/10/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W jury konkursu literackiego zasiędli: Joanna Tereszkiewicz (Nehrybka), Anna Kula (Łętownia), Tomasz Frankiewicz (Hermanowice) i Bożena Stępień (Grochowce).
Tematem konkursu literackiego było przemówienie do rówieśników, zachęcające do „zaprzyjaźnienia się” z patronem wybranej szkoły gminy Przemyśl.
Tematem konkursu literackiego było przemówienie do rówieśników, zachęcające do „zaprzyjaźnienia się” z patronem wybranej szkoły gminy Przemyśl.
Portrety patronów szkół z terenu gminy Przemyśl to efekt pracy uczestników konkursu plastycznego.
Portrety patronów szkół z terenu gminy Przemyśl to efekt pracy uczestników konkursu plastycznego.