13/05/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć siostry Agnieszki z uroczystości pogrzebowych Papieża Franciszka oraz jej wystawy z Kenii. Fotografie pełne emocji i głębokiego oddania, momenty z bliskiego otoczenia i niezwykłe spotkanie z Ojcem Świętym. Siostra potrafi uchwycić istotę i piękno chwili, tworząc wzruszające obrazy. Słowa pod zdjęciem z Papieżem Franciszkiem emanują wdzięcznością i podziwem dla Jego nauk oraz otwartością na braterstwo i miłość.
Pierwsi wierni pojawili się na placu św. Piotra już o czwartej rano.
W wielotysięcznym tłumie byli wierni ze wszystkich stron świata.
W organizacji uroczystości pomagała gwardia papieska.
Przekaz zawarty w homilii wygłoszonej przez ks. kard. Giovanniego Battistę Re skłaniał do głębokiej refleksji.
Siostra Agnieszka podczas spotkania z Franciszkiem.