Wróć do artykułu

Zdjęcia Mają dość drifterów pod oknami. Zarząd Osiedla nr 7 Winna Góra składa miastu propozycję - fotorelacja

18/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Redakcja interweniuje Przemyśl

W Przemyślu odbyła się kolejna edycja widowiskowego driftu zorganizowanego przez Automobilklub. Mieszkańcy ulicy Sobieskiego zwracają uwagę na uciążliwości, jak hałas i zapach spalin. Zarząd Osiedla nr 7 sugeruje rotacyjność lokalizacji imprezy, np. na ulicach Bielskiego czy Paderewskiego. Prezydent miasta pozwala na organizację zawodów zgodnie z wytycznymi prawa drogowego. Organizator podkreśla konieczność bezpiecznej trasy, jaką zapewnia ulica Sobieskiego. Spór między mieszkańcami a organizatorem zyskuje na napięciu, jednak obie strony starają się znaleźć kompromis.

Przemyska strefa ekonomiczna, Wojciech Bakun, Sobieskiego Przemyśl - zdjęcia

Reklama