Wróć do artykułu

Zdjęcia Mieszkańcy dopytują o nowe przystanki, miasto od 2 lat mówi o planach Te się niestety nie materializują [ZDJĘCIA] - fotorelacja

11/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Redakcja interweniuje Przemyśl

Mieszkańcy przemyśla ciągle czekają na nowe wiaty przystankowe. Od lat w magistracie mówi się o planach, ale brakuje konkretnych działań. Interpelacje radnego wskazują na zaniedbania przy przystankach, gdzie straszą popękane szyby i brudne wiaty. Choć miasto zapewnia o planach złożenia wniosków o dofinansowanie, mieszkańcy oczekują realnych zmian. Władze obiecują zabezpieczenie środków na modernizację przystanków w budżecie na 2026 rok. Oby tym razem słowa przekładają się na konkretne inwestycje.

Ryszard Kulej, Miejski Zakład Komunikacji, Wojciech Bakun Przemyśl - zdjęcia

Reklama