17/06/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z szóstej edycji akcji krwiodawstwa w Dubiecku pod hasłem Mieszkańcy Miasta i Gminy Dubiecko dzielą się krwią. Zdjęcia ukazują zaangażowanie mieszkańców, chętnie oddających krew, oraz atmosferę solidarności podczas zbiórki. Widoczni są również strażacy ochotnicy z różnych miejscowości oraz członkowie Klubu HDK PCK Kropla Nadziei działający na rzecz promocji honorowego krwiodawstwa. To kolejna udana inicjatywa zbierania życiodajnego płynu, która cieszy się dużym zaufaniem społeczności lokalnej i mobilizuje do pomocy.
FOT. OSP KRSG Dubiecko
FOT. OSP KRSG Dubiecko
FOT. OSP KRSG Dubiecko
FOT. OSP KRSG Dubiecko
FOT. OSP KRSG Dubiecko