22/07/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z udziału młodych pasjonatów nauki z Kańczugi w Pikniku Naukowym w Warszawie, gdzie prezentowali swoje eksperymenty i doświadczenia. Spotkania z innymi klubami naukowymi, wymiana wiedzy i kultury. Inspirująca atmosfera, brak oceniania i ograniczeń, tylko czysta pasja i eksperymentowanie. Dumni uczestnicy z małej społeczności, pokonujący 350 km, by uczestniczyć w tej wyjątkowej imprezie. Kluby Młodego Odkrywcy tworzą silną sieć, wspierającą młodych naukowców w Polsce.
– Udział w tak dużej imprezie to dla naszych uczniów niesamowite przeżycie – dzieliła się wrażeniami z przedstawicielami mediów opiekunka szkolnego Klubu Młodego Odkrywcy „Niutonki” z Kańczugi Anna Zając./ FOT. materiały organizatora
Wielki hydrauliczny labirynt, wirująca wieża z monet, sejsmograf, elektryczne bańki – to tylko wybrane propozycje naukowych eksperymentów przygotowanych przez kluby z Polski i z zagranicy biorące udział w wydarzeniu. Stoisko „Niutonków” z Kańczugi cieszyło się na nim dużym powodzeniem./ Fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora