03/09/2019 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Paula Adamska, trzykrotna wicemistrzyni Polski w latte art w akcji.
Mieszkańcy przy dźwiękach muzyki rozkoszowali się różnymi gatunkami kawy.
Paweł Kaniecki, organizator drugiej edycji festiwalu i właściciel kawiarni „Miejsce – kawa i zabawa”.
Kawy było do wyboru i koloru, a każda pachnąca.
Jeden z wzorów, które zaprezentowała Paula.