15/02/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Zbiórkę w Nizinach uroczyście otwierali gospodarz gminy Orły Bogusław Słabicki, radni Kamil Kazieczko i Wojciech Pelc, sołtys Kazimiera Dawid, Agata Nowak, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Orłach, przedstawiciele mieszkańców miejscowości oraz 12-letnia Wiktoria wraz z mamą. To dla niej w tej miejscowości prowadzona jest aktualnie zbiórka nakrętek.