Wróć do artykułu

Zdjęcia Orkiestra zagrała w regionie. Jarosław uzbierał dla WOŚP niebagatelną sumę 230 tys. 536,96 zł! [ZDJĘCIA] - fotorelacja

30/01/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Akcje społeczne Przemyśl

Niedzielny finał WOŚP w naszym regionie przyniósł wiele emocji i pozytywnej energii! Jarosław, Przeworsk, Lubaczów i Radymno zorganizowały wyjątkowe wydarzenia, w których nie zabrakło koncertów, atrakcji dla dzieci, licytacji i kulinarnej uczty. Wolontariusze walczyli zimową aurą, bijąc rekordy w zbieraniu funduszy na szczytny cel. Mieszkańcy mogli także skontrolować swoje zdrowie i wesprzeć akcję Pluszak za Grosika. Całość uświetniło tradycyjne światełko do nieba. To kolejny sukces i dowód solidarności naszej społeczności!

Kańczuga, Radymno, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jarosław - zdjęcia

Reklama