30/01/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Niedzielny finał WOŚP w naszym regionie przyniósł wiele emocji i pozytywnej energii! Jarosław, Przeworsk, Lubaczów i Radymno zorganizowały wyjątkowe wydarzenia, w których nie zabrakło koncertów, atrakcji dla dzieci, licytacji i kulinarnej uczty. Wolontariusze walczyli zimową aurą, bijąc rekordy w zbieraniu funduszy na szczytny cel. Mieszkańcy mogli także skontrolować swoje zdrowie i wesprzeć akcję Pluszak za Grosika. Całość uświetniło tradycyjne światełko do nieba. To kolejny sukces i dowód solidarności naszej społeczności!
FOT. Sztab WOŚP w Jarosławiu
FOT. Sztab WOŚP w Jarosławiu
FOT. Sztab WOŚP w Jarosławiu
FOT. Sztab WOŚP w Jarosławiu
FOT. Sztab WOŚP w Jarosławiu