02/02/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Rekordowe 11 tys. zł wpadło do puszek wolontariuszy WOŚP na terenie gminy Bircza./ FOT. GOKSiT
W tym roku z okazji WOŚP koncertowano w birczańskim kościele, gdzie zaprezentował się m.in. chór Alba Cantas./ FOT. GOKSiT
Swoją cegiełkę dla WOŚP dorzuciły też Hermanowice. Wolontariusze zbierali datki nie tylko w samych Hermanowicach, ale też Kupiatyczach, Malhowicach i Stanisławczyku.
Swoją cegiełkę dla WOŚP dorzuciły też Hermanowice. Wolontariusze zbierali datki nie tylko w samych Hermanowicach, ale też Kupiatyczach, Malhowicach i Stanisławczyku./ FOT. SP Hermanowice
Jarosławian, którzy wyszli z domu, by poczuć ducha Orkiestry, przywitały występy artystyczne. / FOT. Sztab WOŚP Jarosław