03/08/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z podpisania dwóch umów dotyczących remontu i budowy w jarosławskim opactwie. Na zdjęciach widoczni starosta Kamil Dziukiewicz, wicestarosta Krzysztof Cebulak oraz przedstawiciele zgromadzenia sióstr i Ośrodka Kultury. Podekscytowane twarze i uroczysta atmosfera podczas ceremonii parafowania umów. Obydwie inwestycje mają na celu odnowienie i ochronę zabytkowych budynków.