08/08/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z uroczystego otwarcia wyremontowanych sal 3. piętra Centrum Leczenia Ambulatoryjnego nr 2 przy Sportowej 6, gdzie teraz znajduje się Zakład Rehabilitacji. Zdjęcia przedstawiają symboliczne przecięcie wstęgi, poświęcenie pomieszczeń przez metropolitę, a także obecność licznych gości, w tym przedstawicieli władz lokalnych i dyrekcji szpitala. Całość prezentuje perfekcyjnie dostosowane i wyposażone wnętrza, stanowiące teraz centralną lokalizację dla pacjentów.
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo O zaletach nowej lokalizacji mówiła dyrektor szpitala wojewódzkiego B. Stawarz.
FOT. U. Gielo