16/06/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Zdjęcia z niedawnego spotkania absolwentów ZSDGiL w Jarosławiu, którzy świętowali 50-lecie matury. Od emocjonalnego powitania po wspólne wspominanie beztroskich chwil młodości, balu i anegdot z życia szkoły. Absolwenci, na czele z dyrektorem i nauczycielami, przekraczają progów szkoły, częstują się listami gratulacyjnymi i odświeżają wspomnienia w szkolnych zakamarkach. Pełni wrażeń udają się na wieńczące zjazd spotkanie towarzyskie, starając się odświeżyć więzi w kolejnych jubileuszach.
FOT. ZSDGiL
FOT. ZSDGiL
FOT. ZSDGiL Był też czas na dzielenie się opowieściami o sobie i wspominanie dawnych, beztroskich czasów.
FOT. ZSDGiL
FOT. ZSDGiL