02/02/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W ubiegłym roku jednostka OSP w Narolu wzbogaciła się o nowy wóz strażacki. Uroczystości z tej okazji odbyły się z wielką pompą.
W ubiegłym roku jednostka OSP w Narolu wzbogaciła się o nowy wóz strażacki. Uroczystości z tej okazji odbyły się z wielką pompą.