21/05/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Tegoroczne gminne uroczystości z okazji Dnia Strażaka odbyły się w Świętoniowej i były połączone z jubileuszem 110-lecia powstania tutejszej jednostki OSP.
Podczas uroczystości wręczono również medale i wyróżnienia.
Dla podkreślenia rangi obchodów kapelan gminny OSP ks. Jakub Sieniawski poświęcił też pamiątkową tablicę. Równie ważnym momentem było symboliczne wbicie gwoździ.
Podczas uroczystości wręczono również medale i wyróżnienia.