24/08/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W galerii zdjęć z imprezy zorganizowanej w ramach budżetu obywatelskiego 2025 w Przemyślu, każdy znajdzie coś dla siebie. Można zobaczyć emocjonujące momenty podczas turnieju streetballa, spływów kajakowych, rodeo na byku czy pokazów futsalistów. Nie zabrakło też relaksu przy grillu i dobrej zabawy na wieczornej dyskotece. Organizatorzy, Zarząd Osiedla Kmiecie, radna Anna Sienkiewicz i przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Kowalski, zadbali o niezapomniane przeżycia dla uczestników.
zbiory własne