24/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Piknik integracyjny przy DPS im. św. Brata Alberta w Przemyślu - galeria zdjęć Zobacz, jak wyglądało duchowe otwarcie pikniku podczas wspólnej mszy św. w kościele pw. św. Brata Alberta. Przejrzyj fotografie poruszającej sztuki teatralnej, która ukazała kluczowe momenty z życia patrona placówki. Obejrzyj radość i integrację w ogrodzie DPS podczas zabaw sportowych oraz alpakoterapii. Zapoznaj się z zdjęciami tanecznej fiesty, która zgromadziła uczestników w kolorowym tańcu i uśmiechu. Poznaj smakołyki i atmosferę wspólnego biesiadowania przy stołach obfitujących w domowe przysmaki. Przeglądaj fotografie gości, partnerów i przedstawicieli instytucji, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zdjęcia pokazują, jak ważne są wartości życzliwości, empatii i wspólnoty w życiu codziennym. Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie!
Sztuka teatralna o św. Bracie Albercie wywołała wiele emocji.
Wspólnej modlitwie przewodniczył Dyrektor przemyskiej Caritas - ks. Artur Janiec.