23/06/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Drużyna Energii - sportowo-edukacyjny projekt dla uczniów szkół podstawowych, angażujący ich do rywalizacji szkół poprzez wykonywanie ćwiczeń i nagrywanie filmów. Placówka SP im. ks. kard. S. Wyszyńskiego w Małkowicach odniosła sukces, zajmując 5. miejsce. W finale uczestniczyli znani ambasadorowie, m.in. Anna Rogowska i Piotr Myszka. Wsparcie udzielili też trenerzy i sportowcy. Za wysiłek szkoła otrzymała nagrodę - 15 tys. zł na zakup sprzętu sportowego. Zobacz zdjęcia z udziału uczniów w akcji!
FOT. SP w Małkowicach
FOT. SP w Małkowicach