14/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z ceremonii podpisania umowy na remont i modernizację SOR-u w przemyskim szpitalu. Dyrektor B. Stawarz, wicemarszałek P. Pilch i członek zarządu spółki P. Kutyba składają autografy. Inwestycja za 15 mln zł z Funduszu Medycznego i dotacji Urzędu Marszałkowskiego. Modernizacja miała poprawić komfort pacjentów i personelu. Nowy sprzęt, termomodernizacja i etapowa realizacja. Prace rozpoczęte, zakończenie planowane na listopad.
Mariusz Godos