Reklama

Blisko 3 promile! Tyle miał motocyklista, który w Lipniku wjechał do rowu

25/09/2023 14:40

Do zdarzenia doszło 22 września, około godz. 15, w miejscowości Lipnik.

Co ustaliła policja? 41-letni motocyklista prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Tłumaczył, że chciał uniknąć zderzenia z sarną.

Mieszkaniec gminy Markowa trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne. Jego zachowanie jednak wzbudziło podejrzenia mundurowych. Nie mylili się, badanie wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

To nie wszystko. Okazało się także, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień odpowie przed sądem. Grożą mu wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do 2 lat.

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości