Reklama

– Mniej fajerwerków, trzeba walczyć z zadłużeniem – zapowiada nowy burmistrz

07/12/2014 12:10

Waldemar Paluch został zaprzysiężony na burmistrza Jarosławia. Apeluje o współpracę i zapewnia, że podejmie radykalne działania w celu obniżenia długów miasta. Zapowiada rezygnację z imprez dla wybranych i zastanawia się nad potrzebą istnienia straży miejskiej.

Rada miasta ustaliła, że dostanie miesięcznie 4,5 tys. zł wynagrodzenia i tysiąc dodatku funkcyjnego oraz 20 procent dodatku specjalnego. W sumie jego wynagrodzenie zasadnicze z wymienionymi dodatkami wyniesie 6,4 tys. zł. Jego poprzednik, jak wynika z oświadczenia majątkowego, dostawał w ostatnich latach ponad 13 tys. zł.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2015-01-21 16:39:32

    Z czyim zadłużeniem ? miasta czy pana Burmistrza ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości