Waldemar Paluch został zaprzysiężony na burmistrza Jarosławia. Apeluje o współpracę i zapewnia, że podejmie radykalne działania w celu obniżenia długów miasta. Zapowiada rezygnację z imprez dla wybranych i zastanawia się nad potrzebą istnienia straży miejskiej.
Rada miasta ustaliła, że dostanie miesięcznie 4,5 tys. zł wynagrodzenia i tysiąc dodatku funkcyjnego oraz 20 procent dodatku specjalnego. W sumie jego wynagrodzenie zasadnicze z wymienionymi dodatkami wyniesie 6,4 tys. zł. Jego poprzednik, jak wynika z oświadczenia majątkowego, dostawał w ostatnich latach ponad 13 tys. zł.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Z czyim zadłużeniem ? miasta czy pana Burmistrza ?