Reklama

Piknik rodzinny przy przedszkolu im. Czytelników Życia [ZDJĘCIA]

21 czerwca po południu wzmożony ruch można było dostrzec w rejonie ulicy Borelowskiego. Rodziny tłumnie zmierzały ku osiedlowemu placowi zabaw, gdzie punktualnie o 15 miał się rozpocząć piknik z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka.

Rodzina. Tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy. Tymi słowami spotkanie otworzyła dyrektor Przedszkola nr 14 im. Czytelników Życia Przemyskiego Beata Nehrebecka. Życząc udanej zabawy, nieustającej radości płynącej z rodzicielstwa i dumy z rozwoju dzieci, właśnie im oddała głos.

Najmłodsi, prezentując wiersze i piosenki[paywall], dali powody do wzruszeń wszystkim zebranym. W nagrodę za piękne występy czekała na nich moc atrakcji.

Dmuchany zamek czy zjeżdżalnia stały się najbardziej okupowanymi przez nie miejscami. Nie zabrakło zabawy kolorowymi balonami, malowania buziek, baniek mydlanych czy loterii fantowej.Udanej imprezie nie przeszkodził nawet chwilowy, acz rzęsisty deszcz.

Reklama

Na milusińskich i ich rodziny czekały również smaczne przekąski i orzeźwiające napoje.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości