Reklama

Po co tyle papieru?

23/01/2015 15:30

W sklepie przy ulicy Łańcuckiej, na dziale mięsnym, produkty pakowane są w szary papier, pocięty na dużych rozmiarów kawałki, taki, jaki pamiętamy jeszcze z zamierzchłych czasów. 10 dekagramów wędliny ląduje więc w ogromnym kawałku szarego papieru, który waży pewnie ze dwa deko.

Klient niepotrzebnie potem za niego płaci. Moim zdaniem lepiej już, by wędlina była pakowana w foliowe woreczki, które są dużo lżejsze i wyglądają nieco bardziej estetycznie – podsumowuje mieszkaniec Przeworska. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama