Reklama

Po zderzeniu fiata z oplem 3 osoby trafiły do szpitala

Do wypadku doszło 13 maja br., około godz. 10, w miejscowości Żarówka na DW 984 relacji Radomyśl Wielki – Lisia Góra.

Co ustalili mundurowi?

Otóż 43-letni obywatel Ukrainy, który jechał oplem drogą podporządkowaną od Dulczy Wielkiej w stronę Żarówki prawdopodobnie nie zatrzymał się na znaku Stop i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu fiatowi.

Tym drugim autem  jechał 23-latek.

Obaj kierujący i pasażer opla doznali obrażeń i trafili do szpitala. Byli trzeźwi.

Grupa dochodzeniowo-śledcza wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.


fot.KPP Mielec
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama