Reklama

10-latek potrącony na Rogozińskiego

Na ulicy Rogozińskiego w Przemyślu w piątek, 6 maja, doszło do potrącenia 10-latka. Z ustaleń przemyskiej policji wynika, że chłopiec wybiegł nagle na jezdnię, wprost pod osobowego hyundaia. Dziecko trafiło do miejscowego szpitala.

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Przemyślu, chłopiec wybiegł na jezdnię spomiędzy zaparkowanych przy ulicy samochodów. Kierująca samochodem osobowym marki Hyundai nie miała prawdopodobnie szans na to, by zdążyć zahamować. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta w momencie zdarzenia była trzeźwa. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśni przemyska policja.

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama