Reklama

AKTS „Amator” Jarosław organizuje kolejny turniej tenisa stołowego. Zapraszamy!

Od kilku miesięcy wielkie pingpongowe tradycje w Jarosławiu dzielnie i skutecznie podtrzymuje Amatorski Klub Tenisa Stołowego „Amator” w Jarosławiu na czele z jego prezesem Markiem Gudzelakiem. Pasja, z jaką pielęgnują tę dyscyplinę sportu, która przecież przyniosła miastu prestiż i medale mistrzostw Polski, jest godna szacunku i braw przy otwartej kurtynie.

Oprócz występów w rozgrywkach ligowych (zaczęli od podstaw, od V ligi, z wielką szansą na awans do IV ligi, bo są liderem tabeli) regularnie odbywają się otwarte treningi dla chętnych czy tenisowe turnieje. Wszystko opakowane w profesjonalne, szczegółowe relacje, tak tekstowe jak i zdjęciowo-filmowe, znakomicie „sprzedawane”. Prawdę powiedziawszy, takiego public relations pozazdrościć mogą setki tenisowych klubów z całej Polski, z tymi z najwyższej klasy rozgrywkowej włącznie.

 

23 lutego br. – wspólnie z firmą Oxynet Jarosław – AKTS „Amator” organizuje kolejny turniej tenisa stołowego. Tym razem o Puchar Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha. Zawody dla wszystkich chętnych (a jest ich coraz więcej!) odbędą się w hali Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 30. Początek rywalizacji o g. 9.30.

Reklama

Zawody zostaną rozegrane w czterech kategoriach:

  • kobiety
  • mężczyźni do 46 lat (urodzeni do 1979 r., amatorzy oraz zawodnicy z licencją do IV ligi, bez podziału wiekowego)
  • mężczyźni od 47 lat do 57 lat (urodzeni między 1978 r. a 1968 r., do V ligi)
  • mężczyźni od 58 lat wzwyż (urodzeni od 1967 r. i starsi, do V ligi)

Dla najlepszych w każdej kategorii przewidziane są puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy emblemat w etui. Sędzią głównym będzie Mieczysław Krakowiak, a fotorelację sporządzi niezawodna Agnieszka Kulka.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest zgłoszenie telefoniczne lub za pomocą sms-a, który musi zawierać: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię, w jakiej chce się wystartować, a zawodnicy posiadający licencje zawodnicze – w jakiej lidze je mają. Tak sporządzoną wiadomość można wysłać pod numer tel. 697 266-229 do 14 lutego br. Osobiste potwierdzenie uczestnictwa w imprezie jest także wymagane – w dniu zawodów (23 lutego br.) do godziny 9. Wpisowe wynosi 30 zł i jest płatne w dniu zawodów.

Reklama

Fundatorami nagród są: wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta, Oxynet Jarosław i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu.

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/01/2025 09:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama