Wójt gminy Przeworsk 19 października zaprasza do udziału w akcji „100 drzew na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę”. Uroczystość rozpocznie się o g. 10.45 przy Szkole Podstawowej w Świętoniowej, gdzie odśpiewany zostanie hymn i odsłonięty obelisk z okazji jubileuszu. O g. 11.30 akcja sadzenia drzew miododajnych w „alei Niepodległości”. Od 12 słodki poczęstunek w Wiejskim Domu Kultury.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze