List gratulacyjny od prezydenta Andrzeja Dudy, prezenty, naręcza kwiatów i urodzinowy tort palce lizać. Tymi wszystkimi wspaniałościami cieszyła się w dniu swojego święta mieszkanka Urzejowic Aniela Pieniążek. Jak świętować 100. urodziny, to z pompą!
18 stycznia br. był dla pani Anieli dniem pełnym radości i szczęścia. Z racji skończonych 100 lat jubilatka wysłuchała[paywall] gromkiego Dwieście lat niech żyje nam, odśpiewanego przez zgromadzonych na uroczystości gości.
Z najlepszymi życzeniami przybyli do 100-latki: sekretarz gminy Przeworsk Teresa Wielgos wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Bogusławem Dulibanem oraz pracownicami KRUS Anną Świderską-Ciupą i Aleksandrą Szczepańską.
Niecodzienną i doniosłą chwilę podkreślił toast szampanem i przepyszny, przygotowany specjalnie na tę okazję urodzinowy tort. Podczas wydarzenia padło wiele serdeczności pod adresem jubilatki. Córka pani Anieli, Jadwiga Szczepańska, wyraziła wdzięczność za ciepło i miłość, jakie otrzymała od matki i podkreśliła, że ta zawsze była ostoją rodziny.
Aniela Pieniążek, z domu Kapusta. Od 28 lat jest wdową po Stanisławie Pieniążku. Wychowała 4 dzieci i doczekała się 12 wnucząt i 15 prawnucząt.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ktoś nie trafił z prezentem który stoi pod różami, bo pisze 100 lat a jubilatka już ma przecież 100 lat....
Ktoś nie trafił z prezentem który stoi pod różami, bo pisze 100 lat a jubilatka już ma przecież 100 lat....
Tam jest napisane "100 lat Anieli"
Jakoś nie widać napisu "Anieli"