Tegoroczne miejskie obchody święta niepodległości były w Jarosławiu bardzo bogate. Jarosławianie świętowali spontanicznie od wczesnych godzin popołudniowych, a oficjalne uroczystości rozpoczęły się o g. 14 i trwały do późnego wieczora. A to i tak nie wszystko, bo czwartkowe obchody obudowane były 4 wydarzeniami towarzyszącymi.

fot.UM Jarosław
Elementem świętowania był pokaz sprzętu wojskowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze