Władze miasta są już gotowe na oficjalne, wielkie otwarcie kompleksu basenów przy ul. Sanockiej w Przemyślu! Obiektu tak wyczekiwanego przez tysiące mieszkańców nadsańskiego grodu. Miało do tego dojść w maju, ale pierwsi chętni będą mogli zanurzyć się w „Wodnym Świecie” już 11 kwietnia br.! Zapraszamy!
Przypomnijmy, że obiekt powstał w miejscu, gdzie przez lata funkcjonowało lodowisko. Składa się z hali basenowej, w której są m.in.: pełnowymiarowa niecka basenu pływackiego na 10 torów pływackich wg standardu FINA, basen do nauki pływania i aqua aerobiku z regulacją głębokości poprzez dno ruchome oraz basen rekreacyjny z atrakcjami (m.in.: masażami podwodnymi ściennymi i podłogowymi, kaskadami wodnymi szerokimi i wąskimi, ślizgawkami prostokątnymi krótkimi, „rwącą rzeką”, leżankami, grzybkiem – kurtyną wodną, brodzikiem dla dzieci, dwiema zjeżdżalniami).
Łączny koszt inwestycji to ponad 80 mln zł. Warto wspomnieć, że przedsięwzięcie dodatkowo przewiduje budowę basenów zewnętrznych, w tym m.in.: brodzika dla dzieci o głębokości 40 cm, dwóch basenów rekreacyjnych wyposażonych w atrakcje wodne (masaże podwodne, kaskada, gejzery, dwie zjeżdżalnie rurowe), terenu do leżakowania oraz plaży utwardzonej z miejscami na leżaki.
Wielkie, oficjalne otwarcie „Wodnego Świata” już 11 kwietnia br.! Szczegółowy program ceremonii poznamy w najbliższych dniach. Zapraszamy już dzisiaj!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze