Do zdarzenia doszło 9 maja, przed godz.16, w Urzejowicach.
Wstępnie ustalono, że kierująca toyotą auris 50-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego nie ustąpiła pierwszeństwa znajdującej się na przejściu dla pieszych 11-latce.
Dziewczynkę z obrażeniami śmigłowcem przetransportowano do szpitala w Rzeszowie. Kierująca była trzeźwa.
Na miejsce wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Policjanci ustalili świadków. Trwa postępowanie wyjaśniające okoliczności wypadku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze