Reklama

12 uczniów podtruło się chlorem na basenie

Przykry finał miały piątkowe (18 bm.) zajęcia na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, odbywające się w ramach szkolnych zajęć wuefu. 12 uczniów trafiło do szpitala. Powodem było podrażnienie dróg oddechowych.

Z informacji udostępnionych przez tarnobrzeską policję wynika, że na basenie przebywało w sumie 28 uczniów. 12 z nich, w wieku 6,7 i 8 lat, znajdowało się w basenowym brodziku. Po pewnym czasie grupa ta zaczęła się skarżyć na pieczenie w przełyku i łzawienie oczu. Konieczne było wezwanie ratowników medycznych. Na miejscu pojawiła się też tamtejsza policja i straż pożarna. Wspomniana dwunastka dzieci ostatecznie trafiła do szpitala z objawami podrażnienia dróg oddechowych. Powodem najprawdopodobniej było zbyt wysokie stężenie chloru. Policja ustali, czy zdarzenie ma bezpośredni związek z trwającą w tym czasie naprawą basenowego jacuzzi i czy osoby, które je naprawiały, miały stosowne uprawnienia.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama