Przykry finał miały piątkowe (18 bm.) zajęcia na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, odbywające się w ramach szkolnych zajęć wuefu. 12 uczniów trafiło do szpitala. Powodem było podrażnienie dróg oddechowych.
Z informacji udostępnionych przez tarnobrzeską policję wynika, że na basenie przebywało w sumie 28 uczniów. 12 z nich, w wieku 6,7 i 8 lat, znajdowało się w basenowym brodziku. Po pewnym czasie grupa ta zaczęła się skarżyć na pieczenie w przełyku i łzawienie oczu. Konieczne było wezwanie ratowników medycznych. Na miejscu pojawiła się też tamtejsza policja i straż pożarna. Wspomniana dwunastka dzieci ostatecznie trafiła do szpitala z objawami podrażnienia dróg oddechowych. Powodem najprawdopodobniej było zbyt wysokie stężenie chloru. Policja ustali, czy zdarzenie ma bezpośredni związek z trwającą w tym czasie naprawą basenowego jacuzzi i czy osoby, które je naprawiały, miały stosowne uprawnienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze