Reklama

13-latek wywrócił się na hulajnodze elektrycznej. W organizmie miał... ponad promil alkoholu

27/05/2026 10:30

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 25 maja w Gaci około g. 21.30.

Jak przekazała przeworska komenda, 13-letni kierujący hulajnogą elektryczną stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie się wywrócił. Faktem jest również, że badanie stanu trzeźwości nastolatka wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

„Nastolatek został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Na szczęście obrażenia, jakich doznał, nie zagrażają jego życiu. O konsekwencjach jakie poniesie 13-latek zadecyduje sąd rodzinny”

– poinformowały służby.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama