Sąd Rodzinny i Nieletnich w Jarosławiu zadecyduje o dalszym losie 14-latka, który będzie odpowiadał za znęcanie się nad zwierzęciem. Nastolatek wrzucił kota do studzienki kanalizacyjnej, a następnie rzucał w jego kierunku cegłami.
Skandaliczna sytuacja miała miejsce w Czelatycach. O fakcie powiadomił policjantów z jarosławskiej komendy w czwartek (26.10), po g. 15 nastolatek, oświadczając, że dzwoni po pomoc, bo zauważył w studzience kanalizacyjnej kota, który nie może się wydostać na zewnątrz. Młodego kota, który na szczęście nie doznał obrażeń w wyniku zadanych uderzeń, z opałów wyratowali wezwani na miejsce strażacy. Zwierzak trafił pod opiekę świadków zdarzenia.
Policjantom udało się natomiast ustalić, że odpowiedzialny za ten czyn jest 14-letni mieszkaniec gminy Rokietnica.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze