Reklama

14-latek z Rokietnicy znęcał się nad bezbronnym zwierzęciem

Sąd Rodzinny i Nieletnich w Jarosławiu zadecyduje o dalszym losie 14-latka, który będzie odpowiadał za znęcanie się nad zwierzęciem. Nastolatek wrzucił kota do studzienki kanalizacyjnej, a następnie rzucał w jego kierunku cegłami.

Skandaliczna sytuacja miała miejsce w Czelatycach. O fakcie powiadomił policjantów z jarosławskiej komendy w czwartek (26.10), po g. 15 nastolatek, oświadczając, że dzwoni po pomoc, bo zauważył w studzience kanalizacyjnej kota, który nie może się wydostać na zewnątrz. Młodego kota, który na szczęście nie doznał obrażeń w wyniku zadanych uderzeń, z opałów wyratowali wezwani na miejsce strażacy. Zwierzak trafił pod opiekę świadków zdarzenia.  

Policjantom udało się natomiast ustalić, że odpowiedzialny za ten czyn jest 14-letni mieszkaniec gminy Rokietnica.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama