O dużym szczęściu może mówić 14-letnia mieszkanka Przemyśla, która objawami zatrucia tlenkiem węgla trafiła do szpitala.
W czwartek, 19 października służby otrzymały zgłoszenie o zasłabnięciu nastolatki w łazience, w jednym z bloków przy ul. Jordana. Pracujący na miejscu strażacy stwierdzili podwyższony poziom stężenia tlenku węgla. 14-latka trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji.
Czad to silnie toksyczny, bezbarwny i bezwonny gaz, który w dużym stężeniu potrafi przynieść katastrofalne skutki. Aby zminimalizować zagrożenie zatrucia czadem warto zaopatrzyć się w czujniki czadu, dokonywać systematycznych przeglądów instalacji grzewczej oraz pieca oraz zadbać o właściwą wentylację pomieszczeń.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze