We wtorek, 19 września w Kuńkowcach, policjanci z przemyskiej grupy Speed zauważyli opla, który jechał ze zbyt dużą prędkością. Po jego zatrzymaniu okazało się, że kierowca miał nie lada powód do pośpiechu.
Natychmiastowej pomocy wymagała przewożona w nim 1,5-miesięczna dziewczynka.
Mundurowi natychmiast zgłosili dyżurnemu zaistniałą sytuację i bezzwłocznie rozpoczęli pilotaż pojazdu do najbliższego – przemyskiego szpitala. Dzięki temu dziecko bezpiecznie dotarło do placówki i otrzymało profesjonalną pomoc.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze