Za kilka dni rozpoczną oni szkolenie podstawowe w szkołach policji.
Dziś, 9 bm., w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie ślubowanie złożyło 13 nowo przyjętych policjantów i 2 policjantki.
Legitymacje służbowe odebrali oni z rąk insp. Zbigniewa Sowy, p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Gratulacje złożyli wojewoda dr Ewa Leniart oraz Jerzy Cypryś, przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego.
Nowo przyjęci funkcjonariusze przeszli już wieloetapowy proces rekrutacyjny, a przed nimi szkolenie podstawowe i proces adaptacyjny. Następnie wstąpią w szeregi Odziału Prewencji Policji w Rzeszowie, komend w Ustrzykach Dolnych i Stalowej Woli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Skazani na sukces... Ten kto wymyślił taki sposób przyjmowania do policji powinien siedzieć... Po rekrutacji ślubowanie a później szkolenie i pytanie ile osób rezygnuje ? Ile się nadaje? Jak się pozbyć tych co myślą że są super a tak naprawdę są do niczego ... Wtedy awans i do biura a ten co się nadaje prze 12 lat na interwencję jeździ... Jednym słowem zapierdal... A cioty awansują i robią karierę...
Dziś w pracy jest podobnie jak w zakładzie psychiatrycznym ,jak już się dostaniesz to napewno się nadajesz
Boże oni do szkoły powinni wrócić... ale sprawiedliwość. DRAMATTTTT!!!!!!!!!!!!!!! Ani doświadczenia, ani nic. Pewnie dopiero co zdali prawo jazdy. Weźcie się ludzie ogarnijcie! Jak ten nasz kraj nie ma schodzić na psy? A o podkarpaciu już nie wspomnę! AWANS-----> stołek po stołku, A w głowie pustostan! Do wojska z nimi! :D :D
Skazani na sukces... Ten kto wymyślił taki sposób przyjmowania do policji powinien siedzieć... Po rekrutacji ślubowanie a później szkolenie i pytanie ile osób rezygnuje ? Ile się nadaje? Jak się pozbyć tych co myślą że są super a tak naprawdę są do niczego ... Wtedy awans i do biura a ten co się nadaje prze 12 lat na interwencję jeździ... Jednym słowem zapierdal... A cioty awansują i robią karierę...
Dziś w pracy jest podobnie jak w zakładzie psychiatrycznym ,jak już się dostaniesz to napewno się nadajesz
Boże oni do szkoły powinni wrócić... ale sprawiedliwość. DRAMATTTTT!!!!!!!!!!!!!!! Ani doświadczenia, ani nic. Pewnie dopiero co zdali prawo jazdy. Weźcie się ludzie ogarnijcie! Jak ten nasz kraj nie ma schodzić na psy? A o podkarpaciu już nie wspomnę! AWANS-----> stołek po stołku, A w głowie pustostan! Do wojska z nimi! :D :D