Po odbyciu szkolenia podstawowego policjanci rozpoczną służbę w jednostkach terenowych. Ślubowanie złożyli 15 marca w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie. Odebrali legitymacje z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, insp. Dariusza Matusiaka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze