Trwające w minionych kilkunastu dniach opady śniegu wielu z nas dało w kość. Zasypane drogi, chodniki, oblodzone dachy z nawisami czap śnieżnych. Utrudniony dojazd do pracy, sklepu. Jednocześnie cały czas tęsknimy do chwili wytchnienia na świeżym powietrzu.
W sobotę, 20 lutego piękne słońce zachęcało do spacerów, a nawet do niedalekich eskapad. Wystarczyło, na przykład, ruszyć w kierunku Kalwarii Pacławskiej, aby zachwycić się bajkowymi wręcz krajobrazami.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przepraszam ze nie na temat. W zasadzie można nawiązać do wątków które nie dawno były, w tym też temat poruszony przez redaktora naczelnego . Czytać należy ze zrozumieniem i mieć na uwadze że jest jedynie wierzchołek góry lodowej. https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mozemy-miec-albo-demokracje-albo-spoleczenstwo-kontrolowane-ostrzega-prof-shoshana/fg1fvxv
Przepraszam ze nie na temat. W zasadzie można nawiązać do wątków które nie dawno były, w tym też temat poruszony przez redaktora naczelnego . Czytać należy ze zrozumieniem i mieć na uwadze że jest jedynie wierzchołek góry lodowej. https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mozemy-miec-albo-demokracje-albo-spoleczenstwo-kontrolowane-ostrzega-prof-shoshana/fg1fvxv