Reklama

1,50 m śniegu na drodze między Kalwarią a Huwnikami. Zimowy spacer po Kalwarii Pacławskiej

21/02/2021 14:30

Trwające w minionych kilkunastu dniach opady śniegu wielu z nas dało w kość. Zasypane drogi, chodniki, oblodzone dachy z nawisami czap śnieżnych. Utrudniony dojazd do pracy, sklepu. Jednocześnie cały czas tęsknimy do chwili wytchnienia na świeżym powietrzu.

W sobotę, 20 lutego piękne słońce zachęcało do spacerów, a nawet do niedalekich eskapad. Wystarczyło, na przykład, ruszyć w kierunku Kalwarii Pacławskiej, aby zachwycić się bajkowymi wręcz krajobrazami.

Pewnie dla miejscowych to nie nowina, ale droga z Kalwarii w kierunku Huwnik jest całkowicie zasypana. Warstwa śniegu pokrywająca drogę w dniu spaceru sięgała około metra czterdziestu.

Piękne pejzaże, przestrzeń, architektura, ośnieżone buki, sosny a wszystko spowite niesamowita ciszą. Pomimo trudnych warunków na drodze warto było odwiedzić Sanktuarium na kalwaryjskiej górze. 


AMW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jan - niezalogowany 2021-02-21 15:06:54

    Przepraszam ze nie na   temat.   W zasadzie  można  nawiązać  do wątków które nie dawno były, w tym też temat   poruszony przez  redaktora naczelnego . Czytać  należy ze zrozumieniem i mieć na uwadze  że jest jedynie wierzchołek góry lodowej. https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mozemy-miec-albo-demokracje-albo-spoleczenstwo-kontrolowane-ostrzega-prof-shoshana/fg1fvxv

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama