Integracyjne, pełne serdeczności i pozytywnej energii spotkanie zorganizowano w Krasiczynie dla mieszkanek gminy z okazji święta kobiet. Było wesoło, gwarnie i słodko – a to za sprawą słodkich pyszności, o które zadbały koła gospodyń z całej gminy.
Paniom z okazji ich święta najlepsze życzenia złożył gospodarz gminy Krzysztof Dobrowolski, który skierował do nich ciepłe słowa, podkreślając w swoim przemówieniu ich nieocenioną rolę w życiu społecznym i rodzinnym. Padły też słowa podziękowania dla wszystkich tych, którzy zaangażowali się w organizację święta. Były to m.in. Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Krasiczynie.
Wydarzenie otworzył akcent teatralny w postaci sztuki „Czekoladki” w wykonaniu aktorów przemyskiego Teatru „Fredreum”. Humorystyczny spektakl przypadł paniom do gustu. Chętnie nagradzały występujących gromkimi brawami. Miłą niespodzianką były dla przybyłych przedstawicielek płci pięknej róże wręczone przez gospodarza w asyście radnych. Spotkanie okrasił słodki poczęstunek, sprzyjający rozmowom i integracji.
Osobne święto, którego adresatkami były kobiety, odbyło się w Śliwnicy. Tu miejscowym kobietom życzenia składał nie tylko wójt, ale też sołtys Śliwnicy Łukasz Oleksów i radny Łukasz Sawicki. Zadbano o upominki, kwiaty i bogato zastawiony stół, a także akcenty artystyczne. Miłą niespodziankę stanowił fakt, że to panowie z zaangażowaniem wzięli się za obsługę gości. Dzień Kobiet w Śliwnicy zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Śliwnicy przy wsparciu lokalnych samorządowców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze