Reklama

150 pań bawiło się na Gminnym Dniu Kobiet [ZDJĘCIA]

Integracyjne, pełne serdeczności i pozytywnej energii spotkanie zorganizowano w Krasiczynie dla mieszkanek gminy z okazji święta kobiet. Było wesoło, gwarnie i słodko – a to za sprawą słodkich pyszności, o które zadbały koła gospodyń z całej gminy.

Paniom z okazji ich święta najlepsze życzenia złożył gospodarz gminy Krzysztof Dobrowolski, który skierował do nich ciepłe słowa, podkreślając w swoim przemówieniu ich nieocenioną rolę w życiu społecznym i rodzinnym. Padły też słowa podziękowania dla wszystkich tych, którzy zaangażowali się w organizację święta. Były to m.in. Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Krasiczynie.

Wydarzenie otworzył akcent teatralny w postaci sztuki „Czekoladki” w wykonaniu aktorów przemyskiego Teatru „Fredreum”. Humorystyczny spektakl przypadł paniom do gustu. Chętnie nagradzały występujących gromkimi brawami. Miłą niespodzianką były dla przybyłych przedstawicielek płci pięknej róże wręczone przez gospodarza w asyście radnych. Spotkanie okrasił słodki poczęstunek, sprzyjający rozmowom i integracji.

Reklama

Osobne święto, którego adresatkami były kobiety, odbyło się w Śliwnicy. Tu miejscowym kobietom życzenia składał nie tylko wójt, ale też sołtys Śliwnicy Łukasz Oleksów i radny Łukasz Sawicki. Zadbano o upominki, kwiaty i bogato zastawiony stół, a także akcenty artystyczne. Miłą niespodziankę stanowił fakt, że to panowie z  zaangażowaniem wzięli się za  obsługę gości. Dzień Kobiet w Śliwnicy zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Śliwnicy przy wsparciu lokalnych samorządowców.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/03/2025 13:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama