Chłopca z obrażeniami przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.
Do wypadku doszło 11 kwietnia, po godz. 17, na drodze powiatowej w Jabłonicy Polskiej.
Kierujący volkswagenem golfem jechał od strony Malinówki, z przeciwka zaś motocyklista, a przed nim inna osobóka.
Na prostym odcinku drogi młody motocyklista postanowił swoją hondą wyprzedzić jadące przed nim auto. Gdy zjechał na lewy pas, czołowo uderzył w volkswagena.
Na miejsce wezwano śmigłowiec.
Obaj kierujący – 16-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego i 59-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego – byli trzeźwi.
Okazało się jednak, że chłopiec nie posiadał uprawnień do kierowania. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze